esmoke startovacia sada pre zaciatocnikov (www.e-smoke.sk)

Najlacnejšia cesta do sveta vapingu – štartovacia sada E-smoke

Low-budget riešenie pre tých, ktorý chcú prestať s fajčením! Pripravili sme pre Vás kvalitnú nízkonákladovú štartovaciu sadu, ktorá obsahuje všetko potrebné, aby ste mohli začať s vapingom! Najlepšia voľba pre fajčiarov, ktorí špekulujú nad kúpou prvej elektronickej cigarety. Štartovacia sada pre začiatočníkov obsahuje jednu e-cigaretu Vaporesso OSmall a tiež dve náplne Emporio Salt. Všetko len za 14,95Eur!

E-smoke štartovacie sady pre silných a slabých fajčiarov

Elektronickú cigaretu stačí len naplniť a môžete začať vapovať
Prestať s fajčením nebolo nikdy jednoduchšie! E-cigareta na štýl PODového systému funguje na plne automatický poťah. Žiadny gombík, nemusíte nič nastavovať, stačí len naplniť plastovú nádržku* a zariadenie je pripravené na použitie! Vaporesso OSmall je vybavený vstavanou batériou s kapacitou 350mAh a využíva vymeniteľné cartridge s v objeme 2ml. Po prepálení vaty si stačí len vymeniť nádržku resp. zakúpiť nový cartridge (2,95Eur/ks)

* pri prvom plnení novej nádržky(cartridge) je nutné počkať aspoň 10min!

vaporesso startovacia sada_esmoke

Silný alebo slabý fajčiar??
Pri zakúpení štartovacej sady si stačí len vybrať, či ste slabý alebo silný fajčiar a aké príchute preferujete! Na výber máte z dvoch rôznych síl nikotínu. Sada slabý fajčiar obsahuje 2x Emporio Salt v sile nikotínu 12mg, zatiaľ čo sada silný fajčiar obsahuje 2x Emporio Salt v sile 20mg.

Náplne s príchuťou tabaku, ovocné či radšej koláčové?
Takisto sa sada rozdeľuje na tri príchute a to koláčové (Emporio Fido, Emporio Cannoli), ovocné (Emporio Blue Baron, Emporio Red Baron) a tabakové (Emporio Tabáček, Emporio Virginia)

Vyberte si svoju štartovaciu sadu podľa vlastného gusta:

Slabý fajčiar
1. Tabaková štartovacie sada pre slabých fajčiarov
2. Ovocná štartovacie sada pre slabých fajčiarov
3. Koláčová štartovacie sada pre slabých fajčiarov

Silný fajčiar
1. Tabaková štartovacie sada pre silných fajčiarov
2. Ovocná štartovacie sada pre silných fajčiarov
3. Koláčová štartovacie sada pre silných fajčiarov