Aktuality

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

Kategórie

Zľavnené produkty

Všeobecné obchodné podmienky

1. OBJEDNÁVANIE

Ponúkame Vám možnosť nákupu priamo z vášho domova, kde môžete nakupovať nonstop. Objednávať si môžete jednoducho a pohodlne pomocou nákupného
košíka, e-mailu či písomne na našej adrese. Všetky ceny tovarov, služieb a všetky ostatné poplatky sú uvádzané s DPH. Cenové akcie platia do vypredania zásob, pokiaľ pri konkrétnom výrobku nie je uvedené inak.

Spôsob platby:
bankovým prevodom na náš účet, na dobierku, platba platobnou kartou MasterCard, Maestro, Visa, Visa Electron, Visa Pay, Diners Club International, Discover - prostredníctvom platobného portálu 24pay, platba cez internet banking SporoPay, TatraPay, VUB ePlatby, UniPlatba, Platba online Poštová Banka, Viamo prostredníctvom zrýchlených tlačidiel platobného portálu 24pay, resp. platba v hotovosti, alebo kartou pri osobnom prevzatí tovaru v predajni spoločnosti. Po obdržaní platby zásielky distribuujeme podľa dodacej lehoty, pozri odsek 5.

Tieto všeobecné obchodné podmienky (ďalej aj ako „Obchodné podmienky“) upravujú práva a povinnosti zmluvných strán vyplývajúce z kúpnej zmluvy uzatvorenej medzi predávajúcim, ktorým je e-smoke s.r.o., so sídlom Švabinského 3, 851 01 Bratislava, IČO: 47 486 368, zapísaná v OR vedenom Okresným súdom Bratislava I, Oddiel: Sro, Vložka č.: 93458/B, DIČ: 2023926267, prevádzka e-smoke vape shop, Námestie hraničiarov 2, 851 03 Bratislava 5, (ďalej len "predávajúci") a kupujúcim - spotrebiteľom, ktorej predmetom je kúpa a predaj tovaru na internetovej stránke elektronického obchodu predávajúceho.

Kontaktné údaje predávajúceho:

mail: info@e-smoke.sk
telefón: +421/ 2/ 43637622, +421 902 410 474

poštová adresa:

e-smoke s.r.o.
Námestie hraničiarov 2
851 03  Bratislava

Číslo účtu pre bezhotovostné platby:

Slovenská sporiteľňa
IBAN: SK22 0900 0000 0050 5472 9844
BIC (SWIFT): GIBASKBX

Orgán dozoru:

Slovenská obchodná inšpekcia (SOI)
Inšpektorát SOI pre Bratislavský kraj
Prievozská 32, P.O. Box 5, 820 07 Bratislava 27

 
2. POTVRDENIE OBJEDNÁVKY

Objednávka je prijatá do 24 hodín. Po odoslaní objednávky bude Vaša objednávka spracovaná a na Váš e-mail bude obratom doručené potvrdenie o prijatí objednávky. Na uvedenú e-mailovú adresu Vám budú v prípade potreby zasielané všetky ďalšie informácie ohľadom Vašej objednávky. U niektorých objednávok (väčšie množstvo a pod.) a v prípade ak ste zaregistrovaný ako nový zákazník, alebo Hosť, budeme Vás pred odoslaním objednávky kontaktovať telefonicky.

Za účelom overenia veku pri nových, alebo neregistrovaných zákazníkoch (Hosť), požadujeme pred odoslaním objednávky zaslanie fotografie dokladu (ID Card, OP, VP, kartička poistenca...), na ktorom je vidieť meno, priezvisko a rok narodenia. V prípade, že ste v tomto roku dosiahli vek 18-tich rokov, je potrebné, aby bol čitateľný celý dátum narodenia. Všetky ostatné údaje môžete zamazať / začierniť.
Fotografiu je nutné zaslať na našu e-mailovú adresu overenie@e-smoke.sk. Bude s ňou zaobchádzané v plnom súlade s ochranou osobných údajov.

Oboznámil som sa s obchodnými podmienkami spoločnosti, prečítal som ich a porozumel ich obsahu a v celom rozsahu s nimi súhlasím. 

Potvrdením objednávky prehlasujem, že som starší ako 18 rokov.

 
3. ZRUŠENIE OBJEDNÁVKY

Ak z dôvodu vypredania zásob alebo nedostupnosti tovaru nie je schopný predávajúci dodať tovar kupujúcemu v lehote dohodnutej v kúpnej zmluve alebo určenej týmito obchodnými a reklamačnými podmienkami alebo za dohodnutú kúpnu cenu, je predávajúci povinný ponúknuť kupujúcemu náhradné plnenie alebo možnosť pre kupujúceho odstúpiť od kúpnej zmluvy (stornovať objednávku). Odstúpiť od kúpnej zmluvy alebo stornovať objednávku môže kupujúci doručením e-mailu. V prípade, ak kupujúci už uhradil kúpnu cenu alebo jej časť, vráti predávajúci už uhradenú kúpnu cenu alebo jej časť v lehote 14 dní odo dňa doručenia e-mailu o odstúpení od kúpnej zmluvy resp. stornovania objednávky kupujúcemu na ním určený účet, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak. V prípade, ak kupujúci v primeranej lehote neprijme náhradné plnenie ponúkané predávajúcim ani neodstúpi od kúpnej zmluvy, je predávajúci oprávnený odstúpiť od kúpnej zmluvy a v prípade, ak kupujúci už uhradil kúpnu cenu alebo jej časť, predávajúci je povinný vrátiť už uhradenú kúpnu cenu alebo jej časť v lehote 14 dní odo dňa doručenia odstúpení od kúpnej zmluvy kupujúcemu.

 
4. BALNÉ A POŠTOVNÉ

Objednaný tovar vám vieme zaslať kuriérom (e-smoke vape kuriér / Remax / GLS) / do Zásielkovne (podľa vášho výberu) / ako expres balík na poštu (podľa vašej dodacej adresy) / do Depa (podľa vášho výberu) / do GLS Pick Up point / Balíkomat (podľa vášho výberu), alebo si ho vyzdvihnete v našej predajni / odbernom mieste:

1. ako doporučenú zásielku pri platbe prevodom vopred na náš účet,

2. ako zásielku na dobierku pri výbere dodania na dobierku,

3. kuriérom pri výbere dodania kuriérom,

4. osobný odber v predajni / odbernom mieste Vinopolitan.

Poštovné na celom Slovensku je pri platbe prevodom aj pri platbe na dobierku vo výške od 1 EUR s DPH. Lehota na doručenie zásielky je do 5 pracovných dní od jej expedície podľa zvoleného spôsobu dopravy. V prípade využitia služby kuriéra je poplatok za dopravu od 2 EUR s DPH. Pri objednávke nad 30 EUR s DPH je poštovné a balné zadarmo (Remax kuriér, Zásielkovňa a DEPO), okrem prepravy prostredníctvom Slovenskej pošty, GLS kuriér, GLS Parcelshop / Balíkomat a e-Smoke BA kuriér, kde je poštovné a balné zadarmo pri objednávkach nad 50€ s DPH.

V prípade účtovania sezónneho príplatku zo strany dopravcov (štandardne predvianočné obdobie od 1.11 do 31.12) - bude táto suma zohľadnená v cene poštovného.

V prípade osobného odberu v predajni / odbernom mieste Vinopolitan sa neúčtujú žiadne poplatky. Ak ste zaregistrovaný ako nový zákazník, alebo ste si vytvoril objednávku bez registrácie, tak sa pri doručení prvej objednávky vždy bude overovať váš vek (dátum narodenia zadaný pri registrácii na stránke) na základe zákona č. 89 z 25. novembra 2015 o výrobe, označovaní a predaji tabakových výrobkov a súvisiacich výrobkov.

V prípade osobného odberu je vám po pripravení objednávky zaslaný e-mail s informáciou o možnosti vyzdvihnutia a objednávka je pripravená k výdaju po dobu 7 kalendárnych dní. Pokiaľ nebolo dohodnuté inak, nevyzdvihnutá objednávka bude po 7 kalendárnych dňoch stornovaná.

e-Smoke vape kuriér

je doručenie našim človekom na adresu v rámci Bratislavy a je možné si zvoliť dve varianty:

e-Smoke BA kuriér - adresné doručovanie v rámci Bratislavy, ktorý vám zásielku dodá na vami zadanú adresu a v prípade potreby vám vie poradiť / vysvetliť.

e-Smoke EXPRESS BA kuriér - adresné doručenie v rámci Bratislavy ešte v deň objednávky, okrem víkendov, štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja, v takom prípade bude doručovaná najbližší pracovný deň. Objednávka musí byť zadaná do 12:00 hod. V prípade, že objednaný tovar nie je skladom, budeme vás neodkladne telefonicky kontaktovať za účelom úpravy objednávky a ak nebudeme schopný doručiť vašu objednávku v daný deň, bude vám zmenená doprava na najlacnejšie adresné doručenie e-Smoke BA kuriér a finančné prostriedky, v prípade že ste už uskutočnili úhradu, vám budú bezodkladne refundované späť na váš účet.

5. DODACIA LEHOTA A DOBIERKA

Dodacia lehota je 1-5 pracovných dní, ak nie je uvedené inak. Tovar, ktorý máme skladom, odosielame v deň objednania, ak to zvolená forma dopravy umožní, tj. v závislosti od času vyzdvihnutia zásielok jednotlivými prepravnými spoločnosťami. Tovar označený ako "Iba na objednávku do 24/48 hod." je spravidla na alokovaný v externom sklade u dodávateľov a lehota odoslania je spravidla 24 až 72 hodín. V prípade, že niektorý tovar nebude skladom, budeme Vás kontaktovať telefonicky, alebo e-mailom. Daňový doklad (faktúra) je dodávaný spolu s tovarom.

Priemerná dodacia doba prepravcov:

osobný odber Petržalka - jeden až dva pracovné dni po obdržaní objednávky. O možnosti vyzdvihnutia objednávky vás informujeme ďalším e-mailom,
osobný odber Vinopolitan - jeden až dva pracovné dni po obdržaní objednávky. O možnosti vyzdvihnutia objednávky vás informujeme ďalším e-mailom,
e-Smoke vape kuriér BA - jeden až dva pracovné dni po obdržaní objednávky,
e-Smoke vape kuriér EXPRESS BA- same day delivery, dodanie v deň obdržania objednávky,
Remax kuriér - jeden až dva pracovné dni po odoslaní zásielky,
Zásielkovňa - jeden až dva pracovné dni po odoslaní zásielky,
Expres balík na poštu - jeden až dva pracovné dni po odoslaní zásielky,
Depo - jeden až dva pracovné dni po odoslaní zásielky,
GLS kuriér - jeden až dva pracovné dni po odoslaní zásielky,
GLS Parcelshop - jeden až dva pracovné dni po odoslaní zásielky,
Balíkomat - jeden až dva pracovné dni po odoslaní zásielky.

Platba na dobierku, tj. pri prevzatí objednávky je spoplatnená sumou 0,95€ s DPH, okrem osobného odberu v predajni v Petržalke, osobného odberu vo Vinopolitane a pri doručení e-Smoke kuriérom. Pri zvolení platby na dobierku sa spôsob platby u jednotlivých prepravcov líši nasledovne:

osobný odber - platba v hotovosti / platobnou kartou,
e-Smoke vape kuriér - platba v hotovosti / platobnou kartou,
REMAX kuriér - platba v hotovosti a ak máte šťastie a kuriér si nezabudol terminál, alebo ho nemá pokazený, tak aj platobnou kartou,
Zásielkovňa - platba v hotovosti,
Balík na poštu - platba v hotovosti,
DEPO - platba v hotovosti,
GLS kuriér - platba v hotovosti a ak máte šťastie a kuriér si nezabudol terminál, alebo ho nemá pokazený, tak aj platobnou kartou,
GLS Parcelshop - platba v hotovosti,
Balíkomat - platba kartou.

 
6. VÝMENA TOVARU

V prípade potreby (napr. nevhodne objednaný tovar) Vám nepoužitý a nepoškodený tovar v originálnom obale vymeníme za iný druh. Tovar stačí poslať doporučeným balíkom (nie na dobierku) na našu korešpondenčnú adresu (e-smoke s.r.o., Námestie hraničiarov 2, 851 03  Bratislava). Náklady spojené s výmenou tovaru znáša v plnej výške kupujúci.


7. PODMIENKY PRE ZRUŠENIE OBJEDNÁVKY - ZÁRUKA VRÁTENIA PEŇAZÍ 

POUČENIE O UPLATNENÍ PRÁVA SPOTREBITEĽA NA ODSTÚPENIE OD ZMLUVY

1. Právo na odstúpenie od zmluvy
Zákazník je oprávnený odstúpiť od kúpnej zmluvy bez udania dôvodu v súlade s ust. § 7 a nasl. Zákona č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji na diaľku (ďalej len „Zákon o ochrane spotrebiteľa pri predaji na diaľku“) v lehote 14 dní od prevzatia tovaru, resp. odo dňa uzavretia zmluvy o poskytnutí služby alebo zmluvy o poskytovaní elektronického obsahu nedodávaného na hmotnom nosiči, ak predávajúci včas a riadne splnil informačné povinnosti podľa ust. § 3 Zákona o ochrane spotrebiteľa pri predaji na diaľku. 

Lehota na odstúpenie od zmluvy začína plynúť v deň, keď kupujúci alebo ním určená tretia osoba s výnimkou dopravcu prevezme všetky časti objednaného tovaru, alebo ak sa
a) tovary objednané kupujúcim v jednej objednávke dodávajú oddelene, odo dňa prevzatia tovaru, ktorý bol dodaný ako posledný,
b) dodáva tovar pozostávajúci z viacerých dielov alebo kusov, odo dňa prevzatia posledného dielu alebo posledného kusu,
c) na základe zmluvy tovar dodáva opakovane počas vymedzeného obdobia, odo dňa prevzatia prvého dodaného tovaru. 

Do 14 dní od uplatnenia práva na odstúpenie lehoty zašlite alebo prineste tovar na našu adresu e-smoke s.r.o., Námestie hraničiarov 2, 851 03 Bratislava. Lehota je zachovaná, ak tovar zašlete na prepravu alebo donesiete najneskôr posledný deň lehoty.
Priame náklady na vrátenie tovaru znášate Vy.
Kupujúci zodpovedá len za zníženie hodnoty tovaru, ktoré vzniklo v dôsledku takého zaobchádzania s tovarom, ktoré je nad rámec zaobchádzania potrebného na zistenie vlastností a funkčnosti tovaru. Spotrebiteľ nezodpovedá za zníženie hodnoty tovaru, ak si predávajúci nesplnil informačnú povinnosť o práve spotrebiteľa odstúpiť od zmluvy podľa § 3 ods. 1 písm. h) Zákona o ochrane spotrebiteľa pri predaji na diaľku.
Pri uplatnení práva na odstúpenie od zmluvy nás informujte o svojom rozhodnutí odstúpiť od tejto zmluvy jednoznačným vyhlásením (napríklad listom zaslaným poštou, alebo e-mailom) na adresu e-smoke s.r.o., Námestie hraničiarov 2, 853 01 Bratislava, e-mail info@e-smoke.sk. Môžete použiť aj tento vzor formuláru na odstúpenie od zmluvy, ktorý je tu na stiahnutie.
Prijatie odstúpenia od zmluvy Vám bezodkladne potvrdíme e-mailom.
Lehota na odstúpenie od zmluvy je zachovaná, ak zašlete oznámenie o uplatnení práva na odstúpenie od zmluvy pred tým, ako uplynie lehota na odstúpenie od zmluvy.
 
2. Dôsledky odstúpenia od zmluvy
Po odstúpení od zmluvy Vám vrátime všetky platby, ktoré ste uhradili v súvislosti s uzavretím zmluvy, najmä kúpnu cenu vrátane nákladov na doručenie tovaru k Vám. To sa nevzťahuje na dodatočné náklady, ak ste si zvolili iný druh doručenia, ako je najlacnejší bežný spôsob doručenia, ktorý ponúkame. Platby Vám budú vrátené bez zbytočného odkladu, najneskôr do 14 dní odo dňa doručenia oznámenia o odstúpení od tejto zmluvy. Ich úhrada bude uskutočnená bankovým prevodom na vami zadaný bankový účet v IBAN formáte a to bez účtovania akýchkoľvek ďalších poplatkov. 
Platba za zakúpený tovar Vám bude uhradená až po doručení vráteného tovaru späť na našu adresu alebo po predložení dokladu preukazujúceho zaslanie tovaru späť podľa toho, čo nastane skôr.

8. REKLAMÁCIE 

8/a
Reklamácia sa riadi príslušnými ustanoveniami Občianskeho/ Obchodného zákonníka a Zákonov na ochranu spotrebiteľa § 250/2007 Z.z. a 102/2014 Z.z. Zákazník je povinný pri prebraní si tovar riadne prezrieť/skontrolovať!
V prípade oprávnenej/preukázanej vady tovaru, na ktorú sa vzťahuje záruka, má zákazník právo na jeho bezplatnú opravu alebo výmenu. Reklamáciu zákazník uplatňuje u dodávateľa. Adresa a kontaktné čísla sú uvedené v sekcii kontakt. Korešpondenčná adresa je: e-smoke s.r.o., Námestie hraničiarov 2, 851 03  Bratislava.
Predávajúci zodpovedá za vady tovaru v zmysle platných predpisov SR a kupujúci je povinný reklamáciu uplatniť u predávajúceho alebo u určenej osoby. Informácie o určených osobách a servisných miestach pre záručný a pozáručný servis sú uvedené na zadnej strane záručného listu alebo ich poskytne predávajúci kupujúcemu na požiadanie telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Reklamačný protokol na stiahnutie tu.

8/b
Predávajúci rozhodne o reklamácii ihneď, v zložitých prípadoch do 3 pracovných dní, odôvodnených prípadoch najmä ak je potrebné odborné posúdenie vady, najneskôr do 30 dní od prijatia reklamácie. Po uplynutí tejto lehoty má zákazník právo na výmenu za nový výrobok alebo odstúpenie od zmluvy. O výsledku reklamácie bude zákazník informovaný bezprostredne po ukončení reklamačného konania telefonicky a zároveň mu bude doručený prostredníctvom e-mailu, resp. doporučenou poštou reklamačný protokol.

8/c
Pri uplatňovaní reklamácie je Kupujúci povinný predložiť doklad o kúpe tovaru (faktúru/pokladničný blok), záručný list a písomne oznámiť podstatu vady tovaru. Kupujúci je povinný doručiť tovar spolu s príslušenstvom na adresu prevádzky internetového obchodu. V prípade zasielania tovaru je Kupujúci povinný uskutočniť všetky úkony potrebné na ochranu tovaru pred poškodením počas prepravy. Tovar zaslaný na dobierku Predávajúci neprevezme - bude Kupujúcemu vrátený. Tovar odporúčame Kupujúcemu poistiť.

8/d
Predávajúci poskytuje na tovar záruku v trvaní dvadsaťštyri (24) mesiacov. Záručná doba začína plynúť dňom prevzatia tovaru Kupujúcim. Odo dňa prevzatia reklamovaného tovaru Predávajúcim až do dňa oznámenia výsledku reklamácie Kupujúcemu záručná doba neplynie. U niektorých komponentov spotrebného charakteru je v rámci poskytovanej záručnej doby deklarovaná ich životnosť ovplyvnená intenzitou používania e-cigarety / atomizéra nasledovná: batéria 6 mesiacov, atomizér 2 mesiace, kapsľa 5 naplnení, cartomizér 3-5 naplnení, žhaviaca hlava 5-10 naplnení.

8/e
Ak ide o vadu, ktorú možno odstrániť, má kupujúci právo, aby bola bezplatne, včas a riadne odstránená. Predávajúci je povinný vadu bez zbytočného odkladu odstrániť. Kupujúci môže namiesto odstránenia vady požadovať výmenu veci, alebo ak sa vada týka len súčasti veci, výmenu súčasti, ak tým predávajúcemu nevzniknú neprimerané náklady vzhľadom na cenu tovaru alebo závažnosť vady. Predávajúci môže vždy namiesto odstránenia vady vymeniť vadnú vec za bezvadnú, ak to kupujúcemu nespôsobí závažné ťažkosti.
Ak ide o vadu, ktorú nemožno odstrániť a ktorá bráni tomu, aby sa vec mohla riadne užívať ako vec bez vady, má kupujúci právo na výmenu veci alebo má právo od zmluvy odstúpiť. Tie isté práva prislúchajú kupujúcemu, ak ide síce o odstrániteľné vady, ak však kupujúci nemôže pre opätovné vyskytnutie sa vady po oprave alebo pre väčší počet vád vec riadne užívať. Ak ide o iné neodstrániteľné vady, má kupujúci právo na primeranú zľavu z ceny veci.

8/f
Záruka sa nevzťahuje na vady tovaru spôsobené jeho užívaním v rozpore s účelom používania alebo pokynmi uvedenými v návode na použitie, mechanickým poškodením, vystavením tovaru nebezpečným následkom tepelného a/alebo elektromagnetického žiarenia, pôsobením poveternostných vplyvov a vplyvov okolia (vlhkosť, prašnosť, priame slnečné žiarenie, vibrácie), mechanickým poškodením a neoprávnenými zásahmi do tovaru.
9. Alternatívne riešenie sporov
Spotrebiteľ má právo obrátiť sa na predávajúceho so žiadosťou o nápravu, ak nie je spokojný so spôsobom, ktorým predávajúci vybavil jeho reklamáciu alebo ak sa domnieva, že predávajúci porušil jeho práva. Ak predávajúci odpovie na túto žiadosť zamietavo alebo na ňu neodpovie do 30 dní od jej odoslania, spotrebiteľ má právo podať návrh na začatie alternatívneho riešenia sporu subjektu alternatívneho riešenia sporov (ďalej len subjekt ARS) podľa zákona 391/2015 Z.z. ARS subjektami sú orgány a oprávnené právnické osoby podľa §3 zákona 391/2015 Z.z. Návrh môže spotrebiteľ podať spôsobom určeným podľa §12 Zákona 391/2015 Z.z. Alternatívne riešenie sporov môže využiť len spotrebiteľ – fyzická osoba, ktorá pri uzatváraní a plnení spotrebiteľskej zmluvy nekoná v rámci predmetu svojej podnikateľskej činnosti, zamestnania alebo povolania. Alternatívne riešenie sporov sa týka len sporu medzi spotrebiteľom a predávajúcim, vyplývajúceho zo spotrebiteľskej zmluvy alebo súvisiaceho so spotrebiteľskou zmluvou. Alternatívne riešenie sporov sa netýka sporov, kde hodnota sporu neprevyšuje sumu 20 EUR. Subjekt ARS môže od spotrebiteľa požadovať úhradu poplatku za začatie alternatívneho riešenia sporu maximálne do výšky 5 EUR s DPH.

10. Záverečné ustanovenia

Práva a povinnosti medzi predávajúcim a spotrebiteľom, neupravené v týchto obchodných podmienkach  sa riadia Občianskym zákonníkom Slovenskej republiky. Práva a povinnosti medzi predávajúcim a kupujúcim: fyzickou osobou –podnikateľom, resp.  právnickou osobou, neupravené v týchto obchodných podmienkach, sa riadia Obchodným zákonníkom Slovenskej republiky. Prípadné spory medzi predávajúcim a spotrebiteľom je možné riešiť  mimosúdnou cestou. V takomto prípade spotrebiteľ môže kontaktovať subjekt alternatívneho riešenia sporov, ktorým je Slovenská obchodná inšpekcia (§ 3 ods.2, písm. c/ zákona č. 391/2015 Z.z. o alternatívnom riešení sporov). Spotrebiteľ má právo obrátiť sa na predávajúceho so žiadosťou o nápravu, ak nie je spokojný so spôsobom, ktorým predávajúci vybavil jeho reklamáciu alebo ak sa domnieva, že predávajúci porušil jeho práva. Spotrebiteľ má právo podať návrh na začatie alternatívneho riešenia sporu. Obsahové náležitosti návrhu na začatie alternatívneho riešenia sporu nájdete tu NÁVRH NA ZAČATIE ALTERNATÍVNEHO RIEŠENIA SPORUPredávajúci a kupujúci sa dohodli, že prípadné spory vyplývajúce z ich zmluvného vzťahu budú prednostne riešiť dohodou. V prípade, že nedôjde k dohode, pre všetky spory vyplývajúce zo zmluvného vzťahu medzi predávajúcim a kupujúcim je rozhodovacia právomoc daná vecne a miestne príslušnému súdu podľa ust. § 12 a nasl. zákona č. 160/2015 Z. z. Civilný sporový poriadok, v znení neskorších zmien. .

V Bratislave dňa 8.2.2021