Aktuality

NOVINKY

NOVINKY

Novinky v ponuke e-smoke. O všetkých novinách informujeme aj na našich stránkach na Facebooku, Google+, Twittery a Instagrame. Sledujte nás a budete aktuálne informovaný o novinkách v našej ponuke: http://www.facebook.com/ElektronickaCigaretaEsmoke https://twitter.com/eSmokeVapeShop https://plus.google.com/+E-smokeSk https://www.instagram.com/e_...

Novinky v ponuke e-smoke. O všetkých novinách informujeme aj na našich stránkach na Facebooku, Google+, Twittery a Instagrame. Sledujte nás a budete aktuálne informovaný o novinkách v našej ponuke: http://www.facebook.com/ElektronickaCigaretaEsmoke https://twitter.com/eSmokeVapeShop https://plus.google.com/+E-smokeSk https://www.instagram.com/e_smoke_vape_shop/

Viac

NOVINKY 228 produktov

na stranu
Zobraziť 1 - 20 z 228 položiek
 • 7,95 €
  Nové

  Vychutnávate si radi prvotriedny Bourbon u kvalitnej cigary? S Old Navy si môžete dopriať oboje a to v jednej jedinej príchuti. Do you enjoy the first-class Bourbon with a quality cigar? With Old Navy, you can enjoy both in one flavor. Genießt du den erstklassigen Bourbon mit einer hochwertigen Zigarre? Mit Old Navy kannst du beide in einem Geschmack...

  7,95 €
 • 7,95 €
  Nové

  Jemne sladkastý americký svetlý tabak s orieškovým podtónom. Slightly sweet American light tobacco with nuts. Sanft süß amerikanischer heller Tabak mit Haselnuss.

  7,95 €
 • 6,45 €
  Nové

  10 ks vysokokvalitných nerezových SS316L špirálok s odporom 0.28Ω v prevedení Braided od výrobcu Coilology.

  6,45 €
 • 99,95 €
  Nové

  Dotmod Petri Lite 24mm V2 je úplne vynikajúco navrhnutá a spracovaná mechanická trubka pre jednu batériu typu 18650. Jednoduché, ale i tak prekrásne telo je vyrobené z príjemného anodizovaného hliníka a obsahuje hybridný 510 závit. Môže sa pochváliť pozláteným dekoratívnym krúžkom a tlačidlom, pribaleným pozláteným náustkom, ale i pozlatenými kontaktmi...

  99,95 €
 • 36,86 €
  Nové

  V štýlovom prevedení nastupuje prvá štartovacia sada od firmy Vandy Vape. Dlho očakávaný model s označením BSKR MTL má predovšetkým osloviť začiatočníkov, ktorí chcú prejsť na vaping, ale aj pokročilých užívateľov, ktorí hľadajú niečo kompaktné a štýlové do vrecka. 1100 mAh batéria s dvoma dostupnými režimami žhavenia v kombinácii s 2 ml tankom ponúka...

  36,86 €
 • 34,95 €
  Nové

  Krásne spracovaná elektronická fajka menších rozmerov od spoločnosti Microcig ponúka nefalšovaný dizajn pripomínajúci skutočnú fajku. E-Pipe mini 628 so zabudovanou batériou s kapacitou 320mAh sa skvelo drží a pohodlne používa!

  34,95 €
 • 9,95 €
  Nové

  Kompletná sada potrebných nástrojov pre motanie vlastných špirálok.

  9,95 €
 • 5,95 €
  Nové

  Pod názvom Anamon sa skrýva výrazne chladivé osvieženie vo forme ananásu a limetky. Absolute icy refreshment in the form of pineapple and lime. Absolute eisige Erfrischung in Form von Ananas und Limette.

  5,95 €
 • 5,95 €
  Nové

  Kúsky sladkého melóna s výrazným chladivým zakončením. Pieces of  sweet watermelon with an intense icy finish. Stücke von süßer Wassermelone mit einem intensiven eisigen Finish.

  5,95 €
 • 54,95 €
  Nové

  Nunchaku MOD od Uwell je výkonná ako mechanika a bezpečná ako Box MOD! Vďaka jednej meniteľnej batérie typu 18650 dokáže podať až 80W výkon! Kvalitné nerezové telo trubkového tvaru disponuje všetkými dôležitými funkciami a so svojím univerzálnym 510 závitom je kompatibilný s drvivou väčšinou atomizérov 25mm!

  54,95 €
 • 19,95 €
  Nové

  Štýlový a kompaktný spoločník na celý deň! Inteligentným čipom ovládaná automatická batéria o kapacite 650mAh od spoločnosti Vaptio prichádza meniteľným PODom s vrchným plnením a krásnym LED indikátorom, aby ste mali stále prehľad o stave batérie. Vaptio Solo Flat bude vždy pripravený vo vrecku priniesť to vytúžené potešenie.

  19,95 €
 • 4,95 €
  Nové

  Vynikajúca a osviežujúca šumivá citrónová limonáda. Extremely tasteful and refreshing sparkling lemonade. Sehr geschmackvoll und erfrischend sprudelnde Limonade.

  4,95 €
 • 4,95 €
  Nové

  Perfektne vyvážená zmes červených bobúľ - mix maliny, jahody, goji, černice, čučoriedky a čiernych ríbezlí. A perfectly balanced blend of red berries - mix of Goji berry, strawberry, raspberry, blackcurrant, blackberry and blueberry. Eine perfekt ausgewogene Mischung aus roten Beeren - Mischung aus Goji-Beere, Erdbeere, Himbeere, schwarze Johannisbeere,...

  4,95 €
 • 5,95 €
  Nové

  Boss Device je prvotriedna francúzska organická bavlna s vynikajúcou savosťou a odolnosťou voči prepáleniu. Balenie obsahuje 12 kusov už pripravených prúžkov vaty v tvare šnúrky a 3 väčšie prúžky vaty.

  5,95 €
 • 35,95 €
  Nové

  Thor je atraktívny, super ľahký a výkonný! Nový TC BOX MOD od Think vape sa môže pochváliť pokročilým ST200 čipom, 200W výkonom a štýlovým, ultra ľahkým a ergonomicky tvarovaným telom, v ktorom sa nachádza slot pre dve batérie typu 18650.

  35,95 €
 • 12,50 €
  Nové

  Kvalitná chuť pravej kubánskej cigary so svojou typickou zemitou chuťou. A delicate flavor of authentic cuban cigar with its typical earthy taste. Ein delikater Geschmack der authentischen kubanischen Zigarre mit seinem typischen erdigen Geschmack.

  12,50 €
 • 99,95 €
  Nové

  Ďalší majstrovský kus z dielne Vapor Giant! Elegantný motací RTA V5S, v porovnaní s prechádzajúcou verziou, má o 200% väčší prietok vzduchu a vylepšená základňu pre jednu špirálku. Do najmenších detailov vypracovaný luxusný atomizér s priemerom 23mm je určený pre priame poťahovanie do pľúc (DL) a je garanciou na špičkovú kvalitu a dokonalé podanie...

  99,95 €
 • 89,95 €
  Nové

  Gigantická mechanická trubka od prestížnej rakúskej spoločnosti Vapor Giant prichádza v obrích rozmeroch, vďaka čomu sa na nej zmestia aj atomizéry s priemerom 32,5mm! Prvotriednu konštrukciu dopĺňa unikátne bočné spínacie tlačidlo, ktoré sa dá aj uzamknúť. Vďaka svojej univerzálnej konštrukcii je Vapor Giant 2.5 Giant MOD kompatibilný až s troma typmi...

  89,95 €
 • 2,95 €
  Nové

  Nikotínová báza (Booster) pre vlastnú výrobu e-liquidov, s obsahom nikotínovej soli - 18mg/ml. Slúži na miešanie s beznikotínovou bázou k dosiahnutiu požadovanej koncentrácie nikotínu.

  2,95 €
 • 20,26 €
  Nové

  Eleaf iWu je elegantne navrhnutý, moderný a ultra prenosný POD systém s ochranným krytom, ktorý vám umožní zakryť náustok. Môže sa pochváliť 700mAh kapacitou batérie a jednoduchým bočným plnením! V balení sú dva špeciálne PODy s objemom 2 ml.

  20,26 €
  Len online – nedostupné v kamennej predajni
Zobraziť 1 - 20 z 228 položiek