Aktuality

NOVINKY

NOVINKY

Novinky v ponuke e-smoke. O všetkých novinách informujeme aj na našich stránkach na Facebooku, Google+, Twittery a Instagrame. Sledujte nás a budete aktuálne informovaný o novinkách v našej ponuke: http://www.facebook.com/ElektronickaCigaretaEsmoke https://twitter.com/eSmokeVapeShop https://plus.google.com/+E-smokeSk https://www.instagram.com/e_...

Novinky v ponuke e-smoke. O všetkých novinách informujeme aj na našich stránkach na Facebooku, Google+, Twittery a Instagrame. Sledujte nás a budete aktuálne informovaný o novinkách v našej ponuke: http://www.facebook.com/ElektronickaCigaretaEsmoke https://twitter.com/eSmokeVapeShop https://plus.google.com/+E-smokeSk https://www.instagram.com/e_smoke_vape_shop/

Viac

NOVINKY 297 produktov

na stranu
Zobraziť 1 - 20 z 297 položiek
 • 3,50 €
  Nové

  Obľúbená chuť cheesecake. Cheesecake flavor. Käsekuchen geschmack.

  3,50 €
 • 3,50 €
  Nové

  Šťavnaté kiwi. Juicy kiwi flavor. Saftiger Kiwi-Geschmack.

  3,50 €
 • 3,50 €
  Nové

  Príchuť pražených pistácií. Roasted pistachio flavor. Gerösteter Pistaziengeschmack.

  3,50 €
 • 14,95 €
  Nové

  Lahodný vaječný krém Crème Brûlée, ochutený o čerstvé jahody, so skaramelizovanou cukrovou polevou A delicate vanilla egg cream, Crème Brûlée with strawberries, covered with caramelized sugar topping. Crème Brûlée, Vanille-Eiercreme mit Erdbeeren, überzogen mit karamellisiertem Zuckerguss 60 ml Chubby Gorila flaška, ktorej objem tvorí 50 ml zarobeného...

  14,95 €
 • 14,95 €
  Nové

  Jablkový koláč, sladká zmes jabĺk, pokrytá rozdrvenou zlatou vrstvou sušienky. A sweet apple mix coated in a crumbley golden layer of biscuit. Ein süßer Apfelmix in einer knusprig-goldenen Keksschicht. 60 ml Chubby Gorila flaška, ktorej objem tvorí 50 ml zarobeného koncentrátu s voľným miestom pre 10 ml bázy.

  14,95 €
 • 14,95 €
  Nové

  Šťavnatá a sladká červená dyňa na horúce letné dni. Juicy Watermelon flavour quite like no other. Saftiger Wassermelonengeschmack. 60 ml Chubby Gorila flaška, ktorej objem tvorí 50 ml zarobeného koncentrátu s voľným miestom pre 10 ml bázy.

  14,95 €
 • 2,55 €
  Nové

  Vynikajúca zmes lesnej a záhradnej jahody s chladivým efektom na konci. A delicious blend of strawberries and wild strawberries with a cooling effect at the end. Eine köstliche Mischung aus Erdbeeren und Walderdbeeren mit einem kühlenden Effekt am Ende. Pomer VG/PG: 50/50

  2,55 €
 • 2,55 €
  Nové

  Chutná a výrazná chuť vycibreného cigaretového tabaku. Tasteful and pronounced flavor of refined cigarette tobacco. Geschmackvoller und ausgeprägter Geschmack der raffinierten Zigarette. Pomer VG/PG: 50/50

  2,55 €
 • 2,55 €
  Nové

  Kvalitná tabaková zmes ochutená výraznou vôňou a chuťou mentolu. Fine tobacco blend with an intensive mentol flavor. Feine Tabakmischung mit intensivem Menthol-Geschmack. Pomer VG/PG: 50/50

  2,55 €
 • 28,95 €
  Nové

  Kompaktný a jedinečný Ammit MTL RDA od Geekvape pre poťahovanie štýlom ústa-pľúca! So svojim inovatívnym trojrozmerným systémom prúdenia vzduchu, ktorý poskytuje 12 možností nastavenia, je tento kvapkací atomizér na jednu špirálku ideálnou voľbou pre milovníkov šlukovania a tuhšieho poťahovania do pľúc!

  28,95 €
 • 18,50 €
  Nové

  V jednoduchosti je sila! Vylepšené RDAčko na priame kvapkanie od ELEAF, Coral 2 RDA, sa môže pochváliť jednoduchou nerezovou konštrukciou so základňou pre jednu špirálku, bočným prívodom vzduchu a akrylovým 810 Goon náustkom.

  18,50 €
  Len online – nedostupné v kamennej predajni
 • 137,95 €
  Nové

  Novinka z rakúskej dielne Niko Vapor, špeciálna limitovaná edícia pre milovníkov poťahovanie štýlom ústa-pľúca! V nádhernej čiernej farbe prichádza atomizér Vapor Giant M5 S, vytvorený, tak ako aj jeho predchodcovia, z vysokokvalitných materiálov. Dokonalé spracovanie s priemerom 23mm vám zaručí unikátne podanie chuti a príjemný pôžitok z vapovania. 

  137,95 €
 • 149,95 €
  Nové

  Ďalší majstrovský kus z dielne Vapor Giant! Elegantný motací RTA V5 S Grey Gold Edition, v porovnaní s prechádzajúcou verziou, má o 200% väčší prietok vzduchu a vylepšená základňu pre jednu špirálku. Do najmenších detailov vypracovaný luxusný atomizér s priemerom 23mm je určený pre priame poťahovanie do pľúc (DL) a je garanciou na špičkovú kvalitu a...

  149,95 €
 • 11,95 €
  Nové

  Čistá organická vata najvyššej kvality od nemeckej spoločnosti Builders Finest. Plechová krabička obsahuje 60 ks prúžkov organickej vaty a plastovú pinzetu.

  11,95 €
 • 29,95 €
  Nové

  Talianske remeselné dielo, Boomstick Reaper MTL 18mm RDA je miniatúrny kvapkací RDA atomizér s priemerom 18mm na dve špirálky. Kvalitná konštrukcia s dvojitou komorou sa vyznačuje dokonalým odvádzaním teploty, čím zabraňuje prehrievaniu atomizéra. RDAčko priam stvorené pre ochutnávanie nových e-liquidov štýlom ústa-pľúca (MTL)!

  29,95 €
 • 43,95 €
  Nové

  Špeciálna edícia Eleaf iJust 3 pre majstrovstvá sveta vo futbale! Krásne spracované telo, inšpirované s dizajnom šampionátu vo futbale, využíva vnútornú 3000mAh batériu a je schopné podať až 80 wattový výkon! Môže sa pochváliť aj novým ELLO DURO atomizérom so sklíčkom v tvare futbalovej lopty, ktorý využíva inovatívny systém cievok „Net and Multihole“.

  43,95 €
 • 4,95 €
  Nové

  Nová inovatívna STRIP žhaviaca hlava  s „dierovaným plátkom“ od SMOK, s odporom 0,15Ω, určená pre sériu atomizérov TFV8. Väčšia plocha odparovania, hustejšie mraky, čisté chute!

  4,95 €
 • 28,95 €
  Nové

  Super dvoj špirálkové RTAčko bez pretekania! Engine 2 RTA, vylepšená verzia od renomovanej firmy OBS, pokračuje v šľapajách predošlej verzii. S priemerom 26mm (25mm pri základni) ponúka skvelý objem 5ml. Vďaka svojej konštrukcii s horným prívodom vzduchu a jednoduchým praktickým plnením, OBS Engine 2 RTA nepreteká, ani sa nerosí!

  28,95 €
 • 122,95 €
  Nové

  Nový luxusný squonker MOD s pumpičkou od renomovanej spoločnosti Asmodus! Kvalitne spracované telo z stabilizovaného dreva a inovatívny pumpovací mechanizmus v spojení s jedným slotom na batériu typu 18650, robia z Asmodus Pumper výnimočné zariadenie, do ktorého sa zamilujete hneď na prvý pohľad.

  122,95 €
 • 133,95 €
  Nové

  Nový luxusný squonker MOD s pumpičkou od renomovanej spoločnosti Asmodus! Kvalitne spracované telo z stabilizovaného dreva a inovatívny pumpovací mechanizmus v spojení s jedným slotom na batériu typu 20700/21700, robia z Asmodus Pumper výnimočné zariadenie, do ktorého sa zamilujete hneď na prvý pohľad.

  133,95 €
Zobraziť 1 - 20 z 297 položiek