Aktuality

NOVINKY

NOVINKY

Novinky v ponuke e-smoke. O všetkých novinách informujeme aj na našich stránkach na Facebooku, Google+, Twittery a Instagrame. Sledujte nás a budete aktuálne informovaný o novinkách v našej ponuke: http://www.facebook.com/ElektronickaCigaretaEsmoke https://twitter.com/eSmokeVapeShop https://plus.google.com/+E-smokeSk https://www.instagram.com/e_...

Novinky v ponuke e-smoke. O všetkých novinách informujeme aj na našich stránkach na Facebooku, Google+, Twittery a Instagrame. Sledujte nás a budete aktuálne informovaný o novinkách v našej ponuke: http://www.facebook.com/ElektronickaCigaretaEsmoke https://twitter.com/eSmokeVapeShop https://plus.google.com/+E-smokeSk https://www.instagram.com/e_smoke_vape_shop/

Viac

NOVINKY 261 produktov

na stranu
Zobraziť 1 - 20 z 261 položiek
 • 0,99 €
  Nové

  Matná červená sklenená fľaštička s kvapkadlom určená pre miešanie e-liquidov a báz.

  0,99 €
 • Generácia X preslávenej e-cigarety PICO od firmy ELEAF prichádza novým ergonomickým dizajnom a pogumovaným povrchom pre komfortný a príjemný dotyk. Poháňaný článkom typu 18650 dokáže podať 75W výkon a vďaka novej inteligentnej funkcii na rozpoznanie odporu vie automaticky prispôsobiť bezpečný výkon. Priestor okolo závitu umožňuje použitie atomizérov s...

  29,95 €
 • 23,95 €
  Nové

  Inteligentný POD systém s teplotným režimom a voľbou výstupného výkonu sa volá Vaporesso Renova ZERO. Milovníkov klasického šlukovania čaká 650mAh kapacita a 2ml objem a o pohodlné a bezstarostné vapovanie sa postará vstavaná automatická batéria a inteligentný čip, ktorý zabráni nepríjemným potiahnutiam nasucho a spálenej vate.

  23,95 €
 • 10,95 €
  Nové

  Kaktus s limetkou v kombinácii so sladkou čučoriedkovou žuvačkou. Cactus and lime in combination with blueberry bubble gum flavor. Cactus and lime in combination with blueberry bubble gum flavor. 55 ml plastová fľaška, ktorej objem tvorí 50ml koncentrátu s voľným miestom pre 5ml bázy, alebo Nic-shotu.

  10,95 €
 • 10,95 €
  Nové

  Kaktusová príchuť obohatená sladkým vanilkovým krémom a jemným dotykom vanilkovej zmrzliny. Cactus with sweet bavarian vanilla cream and a hint of vanilla ice cream. Kaktus mit süßer bayerischer Vanillecreme und einem Hauch Vanilleeis. 55 ml plastová fľaška, ktorej objem tvorí 50ml koncentrátu s voľným miestom pre 5ml bázy, alebo Nic-shotu.

  10,95 €
 • 10,95 €
  Nové

  Osviežujúci kaktusový nápoj s citrónom a chladivým podtónom. Refreshing cactus drink with lemon and ice cubes. Erfrischendes Kaktusgetränk mit Zitronen- und Eiswürfeln. 55 ml plastová fľaška, ktorej objem tvorí 50ml koncentrátu s voľným miestom pre 5ml bázy, alebo Nic-shotu.

  10,95 €
 • 199,95 €
  Nové

  Kayfun Prime Nite DLC je veľmi limitovaná edícia atomizéra Kayfun Prime, ktorá prichádza v Nite DLC prevedení. Ako názov naznačuje, tak sa jedná o leštenú nerezovú oceľ, ktorá je potiahnutá DLC (diamond-like carbon). Každý atomizér prechádza veľmi náročnú povrchovou úpravou, ktorá má za následok výrazné zvýšenie odolnosti povrchu alebo odolnosť voči...

  199,95 €
 • 6,50 €
  Nové

  Odporový drôt z nerezu v prevedení Superfine MTL Clapton je určený pre MTL-károv, teda zástancov klasického „šlukovania“ ústa-pľúca (MTL).

  6,50 €
 • 149,95 €
  Nové

  Dvanásty atomizér od SvoëMesto v poradí. Jeho jedinečnosť spája z každého predchodcu niečo tak, aby to dokopy vytvorilo ten najjedinečnejší atomizér z rodiny. Jeho najväčšou prednosťou je jedinečné nastavenie MTL. Každý vaper, ktorý zbožňuje MTL sa do tohto atomizéra proste zamiluje. Základňa podobná Kayfun 5 a ponúka šesť veľkostí vzduchu vďaka ktorým si...

  149,95 €
 • 10,30 €
  Nové

  Domáca marmeláda z jahôd, namazaná na čerstvé pečivo. Homemade marmalade of strawberries with fresh pastries. Selbst gemachte Marmelade von Erdbeeren mit frischem Gebäck. 120 ml Chubby Gorila flaška s 30 ml zarobeným koncentrátom.

  10,30 €
 • 10,30 €
  Nové

  Jablková marmeláda s kúskami čerstvých jabĺk namazaná na pečené vafle. Apple marmalade with pieces of fresh apples on roasted waffles. Apfelmarmelade mit Stücken frischer Äpfel auf gerösteten Waffeln. 120 ml Chubby Gorilla flaška s 30 ml zarobeným koncentrátom.

  10,30 €
 • 25,79 €
  Nové

  1100mAh výdrž, 3ml objem, jednoduchosť a elegancia. Nový SMOK Nord využíva PODový systém, je však možné v pode vymieňať žhaviace hlavy! S pribalenými žhavičmi si užijete obidva spôsoby poťahovania, či už preferujete väčšiu produkciu pary (DL), alebo pohodlné šlukovanie (MTL).

  25,79 €
  Len online – nedostupné v kamennej predajni
 • Vapujte vo veľkom štýle s novým „korunným princom“ od Uwell! Vaša excelencia Crown IV Checkmate sada je naozajstný klenot medzi nízko odporovými vape sadami. Čaká vás nádherný dizajn, špičková kvalita a 200W výkon na dve batérie v kombinácii s Crown IV tankom, ktorý presvedčí obrovskými mrakmi s perfektnou chuťou a patentovanou samočistiacou technológiou...

  74,95 €
 • 3,95 €
  Nové

  10 kusov nichrómových špirálok od Vandy Vape pre MTL atomizéry a poťahovanie ústa-pľúca s odporom 1,65Ohm.

  3,95 €
 • 9,80 €
  Nové

  Citrusový mix so sladkou šťavou granátových jabĺk. Citrus mix with sweet pomegranate juice. Zitrusmischung mit süßem Granatapfelsaft. 120 ml Chubby Gorila flaška, s 15ml koncentrátom a voľným miestom pre 105 ml bázy.

  9,80 €
 • 9,80 €
  Nové

  Krémový banán so čerstvou limetkou a citrónom. Banana with fresh lime and lemon. Banane mit frischer Limette und Zitrone. 120 ml Chubby Gorila flaška, s 15ml koncentrátom a voľným miestom pre 105 ml bázy.

  9,80 €
 • 9,80 €
  Nové

  Jedinečná kombinácia pomeranča, kiwi, jablka a hrušky. Unique combination of orange, kiwi, apple and pear. Einzigartige Kombination aus Orange, Kiwi, Apfel und Birne. 120 ml Chubby Gorila flaška, s 15ml koncentrátom a voľným miestom pre 105 ml bázy.

  9,80 €
 • 9,80 €
  Nové

  Príjemne osviežujúca a sladká kombinácia vodného melónu a citróna. A pleasantly refreshing and sweet combination of water melon and lemon. Eine angenehm erfrischende und süße Kombination aus Wassermelone und Zitrone. 120 ml Chubby Gorila flaška, s 15ml koncentrátom a voľným miestom pre 105 ml bázy.

  9,80 €
 • 9,80 €
  Nové

  Letný ovocný koktejl z jahôd, malín a hroznového vína. Summer fruit cocktail of strawberries, raspberries and grapes. Sommerfruchtcocktail von Erdbeeren, Himbeeren und Trauben. 120 ml Chubby Gorila flaška, s 15ml koncentrátom a voľným miestom pre 105 ml bázy.

  9,80 €
 • 9,80 €
  Nové

  Osviežujúce a čerstvé kúsky červeného grapefruitu s príjemne sladkokyslo chuťou. Refreshing taste of sweet and sour grapefruit pieces. Erfrischender Geschmack von süßen und sauren Grapefruitstücken. 120 ml Chubby Gorila flaška, s 15ml koncentrátom a voľným miestom pre 105 ml bázy.

  9,80 €
Zobraziť 1 - 20 z 261 položiek