Aktuality

DIY náradie

DIY náradie

Náradie na vytváranie špirálok, výmenu vaty....

DIY náradie 26 produktov

Filter

Použité filtre:
  Výrobca
  farba
  na stranu
  Zobraziť 1 - 20 z 26 položiek
  • 4,95 €

   SQuape pomôcka na povolenie zaseknutých častí atomizéra.

   4,95 €
  • 3,95 €

   Náradie na výrobu žhaviacich špirálok  

   3,95 €
  • 14,72 €

   Nezničte si stôl e-liquidom alebo pri tvorbe vlastných špirálok. Coil Master podložka ochráni váš nábytok a tiež vaše atomizéry a módy od nechcených pádov.

   14,72 €
  • 8,00 €

   Nová verzia navyše umožňuje meniť vnútorné časti pinzety, ktoré slúžia k povoleniu utiahnutých tankov. Vďaka rôznym priemerom tak môžete tento nástroj využiť na celou radu clearomizérov.

   8,00 €
  • 8,95 €

   Šikovný nástroj pre namotávanie vlastných špirálok od UD. Pomocou UD namotávačky si vytvorí vlastnú žhaviacu špirálku skutočne každý. Je to jednoduché. Jediné, čo potrebujete, je odporový drôt, ktorý skrz nástroj pretiahnete a potom už len otáčate okolo hrotu a behom chvíľky máte vytvorenú perfektnú žhaviacu špirálku.

   8,95 €
  • 11,00 €

   Šikovný set skrutkovačov pre elektronické cigarety obsahuje päť krížových a šesť klasických skrutkovačov rôznych rozmerov. Väčšina z nás už vlastní nejaký ten malý modrý skrutkovač, ktorý získal s nejakým clearomizérom. Nie je však na škodu mať celú sadu skrutkovačov všetkých veľkostí. A v prípade, že sa zaujímate o DIY atomizéry, RBA, RDA a iné im...

   11,00 €
  • 11,95 €

   Pokiaľ si motáte vlastné špirálky a radi používate RDA a RTA atomizéry, tak isto viete, že sú určité nástroje, bez ktorých sa nezaobídete.  GeekVape si pre vás pripravil malú sadu všetkých potrebných nástrojov pre DIY v praktickom puzdre. Už tak nemusíte mať kliešte, nožničky a skrutkovače pohádzané na stole alebo v taške, ale ich môžete zo sebou bez...

   11,95 €
  • 49,95 €

   Pokiaľ si motáte vlastné špirálky a radi používate RDA a RTA atomizéry, tak isto viete, že sú určité nástroje, bez ktorých sa nezaobídete. GeekVape si pre vás pripravil malú sadu všetkých potrebných nástrojov pre DIY v praktickom puzdre. Už tak nemusíte mať kliešte, nožničky a skrutkovače pohádzané na stole alebo v taške, ale ich môžete zo sebou bez...

   49,95 €
  • 49,00 €

   Vaporesso do svojej ponuky zaraďuje ultrazvukovú čističku. Dva režimy s automatickým vypnutím dokonale vyčistia vašu výbavu behom troch, respektíve ôsmych minút. Stačí pridať obyčajnú vodu a vďaka vysokej kapacite môžete vyčistiť hneď niekoľko clearomizérov naraz. 

   49,00 €
   Len online – nedostupné v kamennej predajni
  • 18,41 €

   Šikovné príslušenstvo pre všetkých, ktorí používajú vlastné alebo predmotané špirálky. Zo zirkónovej keramiky vyrobené hroty s rôznymi priemermi skvelo poslúžia pre udržanie tvaru špirálky pri inštalácii a prvom zažhavení. Vďaka tomu, že sú z keramiky, môžu sa špirálky dotýkať i počas žhavenia a nedôjde tak k skratu.

   18,41 €
   Len online – nedostupné v kamennej predajni
  • 12,14 €

   Nenahraditeľný nástroj pri tvorbe vlastných špirálok. Coil Master namotávačka V4 ponúka okrem kvalitnej konštrukcie tiež niekoľko hrotov a koncov, pomocou ktorých si namotáte rôzne priemery špirálok. Súčasťou balenia je tiež šikovné silikónové puzdro pre jednotlivé hroty.

   12,14 €
  • 49,95 €

   Kompletná sada všetkých potrebných nástrojov pre motanie vlastných špirálok.

   49,95 €
  • 4,76 €

   Coil Master ponúka multifunkčný nástroj v podobe namotávačky a kefky. Nielen že si budete môcť s pomocou jednoduchej namotávačky namotať vlastné špirálky s rôznymi priemermi, ale tiež pomocou nerezovej kefky vyčistíte základňu, tank a už použité špirálky od nečistôt.

   4,76 €
  • 1,44 €

   Špeciálna handrička určená na čistenie a leštenie vašich módov, atomizérov a ďalšieho zariadenia. Vďaka tomuto Coil Master príslušenstvu bude vaše vybavenie opäť ako nové.

   1,44 €
  • 6,24 €

   Kvalitné kliešte sú pri inštalácii špirálok do základne atomizéra základom. Bez nich konce špirálok len tak neodstránite. Coil Master kliešte sú vyrobené z kvalitných materiálov a dokážu si poradiť s akýmkoľvek drôtom. Vďaka svojmu skosenému tvaru sa dostanú takmer kamkoľvek.

   6,24 €
  • 5,13 €

   Pinzeta klasického tvaru s keramickými koncami od Coil Master je nenahraditeľným nástrojom pri inštalácii špirálok a vaty do RDA, RTA a RDTA. Vďaka jej špicatým koncom ľahko upravíte svoje špirálky v akejkoľvek základni. Nevodivý keramický materiál umožňuje upravovať špirálky i počas žhavenia, bez toho, aby došlo k skratu.

   5,13 €
  • 22,10 €

   Chystáte sa na cesty a nechcete svoje vybavenie mať iba tak v taške alebo v kufri? Coil Master ponúka šikovnú tašku s mnohými úložnými priestormi. Či už si so sebou ponesiete niekoľko módov, e-liquidov a vybavenia pre motanie vlastných špirálok, táto taška vám skvelo poslúži. Nosiť ju môžete v ruke i cez rameno.

   22,10 €
  • 2,49 €

   Nožnice, ktoré sa vám určite zídu pri robení DIY atomizérov. Ideálne pre strihanie vaty a svojimi rozmermi odložiteľné v akejkoľvek DIY taštičke s náradím.

   2,49 €
  • 13,95 €

   Nezničte si stôl e-liquidom alebo pri tvorbe vlastných špirálok. Coil Master podložka ochráni váš nábytok a tiež vaše atomizéry a módy od nechcených pádov. Vodeodolná podložka s protišmykovým povrchom sa ľahko čistí.

   13,95 €
   Len online – nedostupné v kamennej predajni
  • 8,95 €

   Pokiaľ si motáte vlastné špirálky a radi používate RDA a RTA atomizéry, tak isto viete, že sú určité nástroje, bez ktorých sa nezaobídete. Vandy Vape si pre vás pripravil malú sadu všetkých potrebných nástrojov pre DIY v praktickom puzdre. 

   8,95 €
  Zobraziť 1 - 20 z 26 položiek