DIY náradie

Zasielanie noviniek

DIY náradie

Náradie na vytváranie špirálok, výmenu vaty....

DIY náradie 24 produktov

Filter

farba
na stranu
Zobraziť 1 - 20 z 24 položiek
 • 4,95 €

  SQuape pomôcka na povolenie zaseknutých častí atomizéra.

  4,95 €
 • 6,00 €

  Náradie na výrobu žhaviacich špirálok

  6,00 €
 • 14,72 €

  Nezničte si stôl e-liquidom alebo pri tvorbe vlastných špirálok. Coil Master podložka ochráni váš nábytok a tiež vaše atomizéry a módy od nechcených pádov.

  14,72 €
 • 8,00 €

  Nová verzia navyše umožňuje meniť vnútorné časti pinzety, ktoré slúžia k povoleniu utiahnutých tankov. Vďaka rôznym priemerom tak môžete tento nástroj využiť na celou radu clearomizérov.

  8,00 €
 • 8,95 €

  Šikovný nástroj pre namotávanie vlastných špirálok od UD. Pomocou UD namotávačky si vytvorí vlastnú žhaviacu špirálku skutočne každý. Je to jednoduché. Jediné, čo potrebujete, je odporový drôt, ktorý skrz nástroj pretiahnete a potom už len otáčate okolo hrotu a behom chvíľky máte vytvorenú perfektnú žhaviacu špirálku.

  8,95 €
 • 11,00 €

  Šikovný set skrutkovačov pre elektronické cigarety obsahuje päť krížových a šesť klasických skrutkovačov rôznych rozmerov. Väčšina z nás už vlastní nejaký ten malý modrý skrutkovač, ktorý získal s nejakým clearomizérom. Nie je však na škodu mať celú sadu skrutkovačov všetkých veľkostí. A v prípade, že sa zaujímate o DIY atomizéry, RBA, RDA a iné im...

  11,00 €
 • 11,50 €

  Špeciálne kliešte, ktoré sú nutnosťou pre všetkých majiteľov DIY clearomizérov. Vďaka týmto kliešťom bude namotávanie a inštalácia vlastných špirálok do DIY clearomizérov zase o niečo jednoduchšia. Skosený koniec klieští umožní zastrihovanie odporových drôtov priamo v základni blízko jednotlivých pólov, do ktorých sa špirálka inštaluje.

  11,50 €
  Len online – nedostupné v kamennej predajni
 • 11,95 €

  Pokiaľ si motáte vlastné špirálky a radi používate RDA a RTA atomizéry, tak isto viete, že sú určité nástroje, bez ktorých sa nezaobídete.  GeekVape si pre vás pripravil malú sadu všetkých potrebných nástrojov pre DIY v praktickom puzdre. Už tak nemusíte mať kliešte, nožničky a skrutkovače pohádzané na stole alebo v taške, ale ich môžete zo sebou bez...

  11,95 €
 • 49,95 €

  Pokiaľ si motáte vlastné špirálky a radi používate RDA a RTA atomizéry, tak isto viete, že sú určité nástroje, bez ktorých sa nezaobídete. GeekVape si pre vás pripravil malú sadu všetkých potrebných nástrojov pre DIY v praktickom puzdre. Už tak nemusíte mať kliešte, nožničky a skrutkovače pohádzané na stole alebo v taške, ale ich môžete zo sebou bez...

  49,95 €
 • 49,00 €

  Vaporesso do svojej ponuky zaraďuje ultrazvukovú čističku. Dva režimy s automatickým vypnutím dokonale vyčistia vašu výbavu behom troch, respektíve ôsmych minút. Stačí pridať obyčajnú vodu a vďaka vysokej kapacite môžete vyčistiť hneď niekoľko clearomizérov naraz. 

  49,00 €
  Len online – nedostupné v kamennej predajni
 • 18,41 €

  V prípade, že používate atomizér pre predmotané alebo vlastnoručne namotané špirálky, je meračka odporu neoceniteľným pomocníkom. Nielen že tvorí pevnú základňu pre váš atomizér, do ktorého špirálky inštalujete, ale zároveň slúži na meranie odporu a prvé žhavenie špirálok.

  18,41 €
 • 18,41 €

  Šikovné príslušenstvo pre všetkých, ktorí používajú vlastné alebo predmotané špirálky. Zo zirkónovej keramiky vyrobené hroty s rôznymi priemermi skvelo poslúžia pre udržanie tvaru špirálky pri inštalácii a prvom zažhavení. Vďaka tomu, že sú z keramiky, môžu sa špirálky dotýkať i počas žhavenia a nedôjde tak k skratu.

  18,41 €
  Len online – nedostupné v kamennej predajni
 • 12,14 €

  Nenahraditeľný nástroj pri tvorbe vlastných špirálok. Coil Master namotávačka V4 ponúka okrem kvalitnej konštrukcie tiež niekoľko hrotov a koncov, pomocou ktorých si namotáte rôzne priemery špirálok. Súčasťou balenia je tiež šikovné silikónové puzdro pre jednotlivé hroty.

  12,14 €
 • 55,31 €

  Kompletná sada všetkých potrebných nástrojov pre motanie vlastných špirálok.

  55,31 €
  Len online – nedostupné v kamennej predajni
 • 4,76 €

  Coil Master ponúka multifunkčný nástroj v podobe namotávačky a kefky. Nielen že si budete môcť s pomocou jednoduchej namotávačky namotať vlastné špirálky s rôznymi priemermi, ale tiež pomocou nerezovej kefky vyčistíte základňu, tank a už použité špirálky od nečistôt.

  4,76 €
 • 1,44 €

  Špeciálna handrička určená na čistenie a leštenie vašich módov, atomizérov a ďalšieho zariadenia. Vďaka tomuto Coil Master príslušenstvu bude vaše vybavenie opäť ako nové.

  1,44 €
 • 6,24 €

  Kvalitné kliešte sú pri inštalácii špirálok do základne atomizéra základom. Bez nich konce špirálok len tak neodstránite. Coil Master kliešte sú vyrobené z kvalitných materiálov a dokážu si poradiť s akýmkoľvek drôtom. Vďaka svojmu skosenému tvaru sa dostanú takmer kamkoľvek.

  6,24 €
 • 5,13 €

  Pinzeta klasického tvaru s keramickými koncami od Coil Master je nenahraditeľným nástrojom pri inštalácii špirálok a vaty do RDA, RTA a RDTA. Vďaka jej špicatým koncom ľahko upravíte svoje špirálky v akejkoľvek základni. Nevodivý keramický materiál umožňuje upravovať špirálky i počas žhavenia, bez toho, aby došlo k skratu.

  5,13 €
 • 22,10 €

  Chystáte sa na cesty a nechcete svoje vybavenie mať iba tak v taške alebo v kufri? Coil Master ponúka šikovnú tašku s mnohými úložnými priestormi. Či už si so sebou ponesiete niekoľko módov, e-liquidov a vybavenia pre motanie vlastných špirálok, táto taška vám skvelo poslúži. Nosiť ju môžete v ruke i cez rameno.

  22,10 €
 • 4,76 €

  Najnovšia pinzeta z dielne Coil Master je nenahraditeľným nástrojom pri inštalácii špirálok a vaty do RDA, RTA a RDTA. Zahnutá pinzeta s keramickými koncami má perfektný tvar, s ktorým ľahko upravíte svoje špirálky v akejkoľvek základni. Vďaka nevodivému keramickému materiálu je možné špirálky upraviť i počas žhavenia, bez toho, aby došlo k skratu....

  4,76 €
Zobraziť 1 - 20 z 24 položiek