DIY atomizéry

Zasielanie noviniek

Informácie

DIY atomizéry 36 produktov

Podkategórie

na stranu
Zobraziť 1 - 20 z 36 položiek
 • 33,17 €

  OBS poznáme ako výrobcu kvalitných a obľúbených RTA. Teraz však prichádzajú so svojim prvým RDTA. A nie je to vôbec zlý atomizér. Crius RDTA s poriadne širokým a do úst príjemným Goon náustkom z Ultemu, ten sa dá vymeniť za iné, rozmerovo rovnaké náustky. Bohužiaľ, klasické 510 náustky nie sú kompatibilné.

  33,17 €
 • 27,64 €
  Nové

  Veľmi populárne malé RDA Cheetah od OBS prichádza v druhej verzii. Tá sa nesie v podobnom duchu ako Crius RDTA a očakávať tak môžete inovatívnu základňu, bohaté bočné prívody vzduchu a náustok z Ultemu v Goon štýle. Vďaka svojmu priemeru 22mm sa Cheetah 2 Mini bez problémov vojde i na menšie módy.

  27,64 €
  Len online – nedostupné v kamennej predajni
 • 27,00 €

  iJoy Tornado RDTA je skutočne do posledného detailu perfektne spracovaný tank. Všetky časti z kvalitnej nerezovej ocele a telo z pyrexového skla dokonale sedí a všetko tak funguje bez sebe menšieho problému. Horné, respektíve bočné plnenie má chytrý zámok, vďaka ktorému sa nemusíte báť nechceného otvárania otvoru pre plnenie. Tou najväčšou prednosťou...

  27,00 €
 • 35,00 €

  Ani po úspešnej sérii niekoľkých RDTA IJOY nelení a prichádza s ďalším atomizérom. Tento krát sa jedná o RTA, do ktorého si môžete namotať vlastné špirálky, ale pokiaľ sa vám zrovna nechce, použiť môžete aj hotovú žhaviacu hlavu s odporom 0,3 Ω.

  35,00 €
 • 39,00 €

  Zaujímavo riešené RTA zo série EXO iste poteší mnoho fanúšikov motania vlastných špirálok. EXO RTA vám ponúka dve základne a dva rozmery. Je tak iba na vás, či vám viac vyhovuje jedna, alebo dve žhaviace špirálky a či skôr uprednostníte menšie rozmery s kapacitou 2 ml, alebo potrebujete veľkú kapacitu 6 ml.

  39,00 €
 • 36,86 €

  IJOY Combo RDTA sa veľmi podobá celej rade RDTA systémov. Spodný tank s vysokou kapacitou spoľahlivo zásobuje vatu a špirálky e-liquidom, postranné prívody zaisťujú dostatočné premiešanie vzduchu s vytvorenou parou. A bočné plnenie je úplne jednoduché a rýchle.

  36,86 €
 • 33,17 €
  Nové

  IJOY nám predstavuje ďalšie RDTA, tentokrát s označením 5S. Podobná konštrukcia ako u predchádzajúcej verzie ponúka o niečo menšie rozmery a predovšetkým s priemerom 24mm tak bude atomizér lepšie sedieť na väčšine módov.

  33,17 €
 • 25,06 €

  Nespornými výhodami Medusa RDTA sú rozmery a možnosť tento atomizér využívať ako RDA, tak RDTA. K tomu sú určené tiež dva spôsoby plnenia. Chcete iba dokvapkávať e-liquid? Stačí dať dole hornú časť s náustkom a na vatu e-liquid nakvapkať. 

  25,06 €
 • 33,17 €

  Znovuzrodená Medusa od GeekVape prichádza v novej verzii, ktorá sa obíde bez systému zámku v základni, má upravený náustok, predĺžené telo a vylepšenú základňu. Medusa Reborn sa pohybuje na pomedzí RDTA a RDA. Dá sa tak používať oboma spôsobmi. Ako RDTA ponúka kapacitu 3,5ml, bez problémov sa však dá podľa potreby e-liquid dokvapkávať.

  33,17 €
 • 33,17 €
  Nové

  GeekVape Ammit bezpochyby patrí medzi najlepšie RTA pre jednu špirálku. Po verzii na dve špirálky teraz prichádza vylepšený jednošpirálkový variant, ktorý vás prekvapí hneď niekoľkými novinkami.

  33,17 €
 • 35,02 €

  Nová základňa ponúka kopec miesta pre dve veľké špirálky. Každá ma svoj vlastný spodný i bočný prívod vzduchu a vy tak môžete očakávať excelentné podanie chuti. Kontakty pre inštaláciu špirálok sú zabudované priamo v základni a sú dostatočne široké. Väčšie sú tiež prívody e-liquidu, vďaka ktorým Ammit RTA Dual zvláda bez problémov zásobovať vatu.

  35,02 €
 • 36,86 €

  V dnešnej dobe veľmi populárna kategória RDTA sa opäť rozrastá, tentokrát o nový tank spoločnosti Coilart. Azeroth RDTA prichádza s už známou konštrukciou, ktorú sme mohli vidieť napríklad u Limitless, ponúka však luxusné prevedenie v čierno-zlatej kombinácii a predovšetkým inú základňu. Nenájdete tu klasickú velocity základňu, ale takzvanú goon základňu.

  36,86 €
 • 41,00 €

  Dragon Ball RDTA je skutočne verný svojmu menu. Oranžový ako dračí oheň, dizajn ako guľa a naozaj ho môžete využiť ako RTA, alebo RDA. Fumytech prináša nielen vzhľadom jedinečný atomizér.

  41,00 €
 • 41,00 €

  Vypadá ako kryštálová guľa, aj sa tak volá, ale v skutočnosti ide o RTA a RDA v jednom. Fumytech prináša nie len vzhľadom výnimočný atomizér.

  41,00 €
 • 44,24 €
  Nové

  Tento kvapkací atomizér s označením Yeti bol navrhnutý pre Envii v kalifornskom Los Angeles. Z kvalitnej nerezovej ocele vyrobené RDA s krásnym designom sa vyznačuje predovšetkým svojou jednoduchosťou. Nečakajú vás žiadne záludnosti, stačí nainštalovať špirálky do priestornej základne so širokými kontaktmi, vložiť vatu a môžete v kľude vapovať.

  44,24 €
  Len online – nedostupné v kamennej predajni
 • 28,75 €
  Nové

  Malé viacúčelové RTA sú v poslednej dobe v kurze. Augvape sa tiež pridáva a predstavuje Merlin Mini RTA. I napriek svojmu 24mm priemeru sa jedná o menší atomizér s kapacitou 2ml, ktorý s ľahkým presahom dobre sadne na 22mm módy s jednou batériou. Najväčšou výhodou Merlin Mini RTA sú však jeho vymeniteľné základne a adaptéry pre prívod vzduchu a rôzne...

  28,75 €
 • 164,95 €

  SQuape E [motion] je nasledovník SQuape R [eloaded] a R [s], s určitými vplyvmi SQuape X [sen]. Pre SQuape E sú k dispozícii tri rôzne základne: Deck We (v balení), Deck Be a Deck De. Okrem inovatívneho plnenia a možnosti úplného uzatvorenia atomizéra ponúka SQuape E vylepšené póly na inštaláciu drôtu.

  164,95 €
 • 113,74 €
  Nové

  Prvý dripper vyrobený spoločnosťou StattQualm, ktorý je úplne kompatibilný so SQuape X [dream] a X [s].

  113,74 €
 • 114,95 €

  Kayfun V5 bol dizajnovaný pre vaperov nováčikov vo svete DIY atomizérov, ako aj pre pokročilých. Model Kayfun 5 má podobný dizajnový vzor ako jeho malý brat, ktorý kombinuje jednoduchosť, funkčnosť a vynikajúci výkon. Plne nastaviteľná regulácia luquidu Vám dáva kontrolu nad prietokom, ktorý je založený na tlaku.

  114,95 €
 • 99,95 €

  Kayfun Mini V3 kombinuje jednoduchosť, funkčnosť a výdrž v jednom malom kompaktnom tele. S 19 mm priemerom je elegantný a bude Vám dobre pasovať na každý Váš obľúbený MOD.Produkt na objednávku. Dodacia doba ca. 1 týždeň.

  99,95 €
  Len online – nedostupné v kamennej predajni
Zobraziť 1 - 20 z 36 položiek