Prémiové atomizéry

Zasielanie noviniek

Prémiové atomizéry 83 produktov

Podkategórie

 • SvoёMesto

  Originálne produkty SvoёMesto.

 • SQuape

  StattQualm was founded 2012 as an association. The main goal was to inform others about vaping in Switzerland and the page was intended as a platform for newbies. As a result of a longer-lasting lack of high-end vaping equipment, StattQualm developed its own made in Switzerland device. The four members of StattQualm share their passion for vaping and their flair for engineering and creativity. Since 2013 StattQualm works as a company in the ongoing development of the product range. The company strives to deliver the highest quality products and the best customer support at fair prices. In a diverse and constantly growing market, StattQualm succeeded in establishing itself through innovation and quality and to serve the market with high-quality vaping devices. Our product ‘SQuape ‘ has earned a high degree of acceptance in the community since 2013. The company is located in the heart of Central Switzerland and also functions as before as an information platform or address for newbies in vaping.

 • SmokerStore
 • Hussar Vapes
 • Vapor Giant

Filter

farba
Priemer Atomizéra
Kapacita Atomizéra
Typ Atomizéra
DL / MTL
Náustok
na stranu
Zobraziť 1 - 20 z 83 položiek
 • 114,95 €

  Kayfun V5 bol dizajnovaný pre vaperov nováčikov vo svete DIY atomizérov, ako aj pre pokročilých. Model Kayfun 5 má podobný dizajnový vzor ako jeho malý brat, ktorý kombinuje jednoduchosť, funkčnosť a vynikajúci výkon. Plne nastaviteľná regulácia luquidu Vám dáva kontrolu nad prietokom, ktorý je založený na tlaku.

  114,95 €
 • 99,95 €

  Kayfun Mini V3 kombinuje jednoduchosť, funkčnosť a výdrž v jednom malom kompaktnom tele. S 19 mm priemerom je elegantný a bude Vám dobre pasovať na každý Váš obľúbený MOD.Produkt na objednávku. Dodacia doba ca. 1 týždeň.

  99,95 €
  Len online – nedostupné v kamennej predajni
 • 164,95 €

  SQuape E [motion] je nasledovník SQuape R [eloaded] a R [s], s určitými vplyvmi SQuape X [sen]. Pre SQuape E sú k dispozícii tri rôzne základne: Deck We (v balení), Deck Be a Deck De. Okrem inovatívneho plnenia a možnosti úplného uzatvorenia atomizéra ponúka SQuape E vylepšené póly na inštaláciu drôtu.

  164,95 €
 • 113,74 €

  Prvý dripper vyrobený spoločnosťou StattQualm, ktorý je úplne kompatibilný so SQuape X [dream] a X [s].

  113,74 €
 • 131,99 €

  Gorgon RDCA je pravdepodobne najprepracovanejší kapák súčastnosti. Obsahuje úplne všetko, čo si môžete od vyšperkovaného atomizéru očakávať. Skratka RDCA (Rebuildible Dripping Customisable Atomizer) sa dá jednoducho preložiť ako kapací atomizér s možnosťou prispôsobenia.

  131,99 €
 • 139,00 €

  SmokerStore Taifun GT III je ďalší z luxusných atomizérov, ktorý vo Vašej zbierke nesmie chýbať. Osloví svojim luxusným prevedením, v podaní chuti a svojou univerzálnosťou. Viete ho použiť ako na decentné DL, tak aj na tuhšie MTL po vyvložkovaní prívodu vzduchu.

  139,00 €
 • 113,95 €

  Dvanásty atomizér od SvoëMesto v poradí. Jeho jedinečnosť spája z každého predchodcu niečo tak, aby to dokopy vytvorilo ten najjedinečnejší atomizér z rodiny.Jeho najväčšou prednosťou je jedinečné nastavenie MTL. Každý vaper, ktorý zbožňuje MTL sa do tohto atomizéra proste zamiluje.Základňa podobná Kayfun 5, 8 veľkostí vzduchu vďaka ktorým si nájde každý...

  113,95 €
 • 229,95 €

  Hussar Torpedo Micro RTA je jedinečný atomizér z poľskej dielne Hussar Vapes. Jedinečný atomizér s jednoduchým osádzaním pre jednu špirálku so skvelým saním liquidu.

  229,95 €
 • 97,95 €
  Nové

  Nasledovník veľmi žiadaného SQuape E [motion] prichádza v lacnejšej verzii. Spodná časť atomizéru ostala nezmenená a tak stále vieme používať ako u predchodcu 3 typy základní. Jediné čo prešlo zmenou, je vrchná časť atomizéra, kde celé kovové telo bolo nahradené jednoduchým PMMA tankom. Taký je nový SQuape E[c].  

  97,95 €
 • 99,95 €
  Nové

  Nasledovník veľmi žiadaného SQuape E [motion] prichádza v lacnejšej verzii. Spodná časť atomizéru ostala nezmenená a tak stále vieme používať ako u predchodcu 3 typy základní. Jediné čo prešlo zmenou, je vrchná časť atomizéra, kde celé kovové telo bolo nahradené jednoduchým PMMA tankom. Taký je nový SQuape E[c].  

  99,95 €
 • 106,95 €
  Nové

  Prvý atomizér od spoločnosti Vapor Giant s priemerom 25mm! Vďaka svojmu priemeru je kompatibilný s drvivou väčšinou súčasných MODov na trhu a tak nebudete mať najmenší problém dať dokopy svoju vysnívanú jedinečnú zostavu. Atomizér je určený pre skutočných znalcov, ktorí dokážu oceniť vysokú kvalitu spracovania a výsledné podanie chuti.

  106,95 €
 • 29,95 €

  Súprava kombinovateľných náustkov zabalená v praktickom vrecku.

  29,95 €
 • 10,99 €

  Sada Air Stub - Airflow Záslepiek na Gorgon RDCA.

  10,99 €
 • 146,66 €

  SQuape E [motion] je nasledovník SQuape R [eloaded] a R [s], s určitými vplyvmi SQuape X [sen]. Pre SQuape E sú k dispozícii tri rôzne základne: Deck We (v balení), Deck Be a Deck De. Okrem inovatívneho plnenia a možnosti úplného uzatvorenia atomizéra ponúka SQuape E vylepšené póly na inštaláciu drôtu.ZMENŠENÁ VERZIA S OBJEMOM 2 ML.

  146,66 €
 • 114,95 €

  Kayfun V5 bol dizajnovaný pre vaperov nováčikov vo svete DIY atomizérov, ako aj pre pokročilých. Model Kayfun 5 má podobný dizajnový vzor ako jeho malý brat, ktorý kombinuje jednoduchosť, funkčnosť a vynikajúci výkon. Plne nastaviteľná regulácia luquidu Vám dáva kontrolu nad prietokom, ktorý je založený na tlaku.Kayfun 5S ale prichádza vo verzii...

  114,95 €
 • 4,95 €

  Náhradné silikónové tesniace krúžky pre Taifun GT3 atomizér.

  4,95 €
 • 155,00 €

  Hussar RDTA je prvým kapacím atomizérom z dielne Hussar Vapes. Zaujímavý spracovaním, geniálny plnením a chuťovo úžasný kúsok, ktorý nesmie chýbať vo Vašej zbierke luxusného vapingu.

  155,00 €
 • 9,95 €
  Nové

  Kovové telo na Kayfun PRIME s vygravírovanými mestami, alebo logom Prime.

  9,95 €
 • 91,95 €
  Nové

  Luxusný mega RTA atomizér z dielne Rakúskeho výrobcu Vapor Giant s kolosálnym priemerom 32,5 mm! Atomizér obsahuje základňu pre jednu špirálku, ktorá je však dostatočne veľká a tak zaručuje unikátny chuťový zážitok a veľkú produkciu pary. Kapacita tanku je neuveriteľných 9,5ml!

  91,95 €
 • 9,95 €

  Oceľové telo pre Kayfun Mini V3. Dodáva sa v troch rôznych prevedeniach.

  9,95 €
  Len online – nedostupné v kamennej predajni
Zobraziť 1 - 20 z 83 položiek