Prémiové atomizéry

Zasielanie noviniek

Prémiové atomizéry 6 produktov

Podkategórie

 • SvoёMesto

  Originálne produkty SvoёMesto.

 • SQuape

  StattQualm was founded 2012 as an association. The main goal was to inform others about vaping in Switzerland and the page was intended as a platform for newbies. As a result of a longer-lasting lack of high-end vaping equipment, StattQualm developed its own made in Switzerland device. The four members of StattQualm share their passion for vaping and their flair for engineering and creativity. Since 2013 StattQualm works as a company in the ongoing development of the product range. The company strives to deliver the highest quality products and the best customer support at fair prices. In a diverse and constantly growing market, StattQualm succeeded in establishing itself through innovation and quality and to serve the market with high-quality vaping devices. Our product ‘SQuape ‘ has earned a high degree of acceptance in the community since 2013. The company is located in the heart of Central Switzerland and also functions as before as an information platform or address for newbies in vaping.

 • SmokerStore
Zobraziť 1 - 6 z 6 položiek
 • 164,95 €
  Nové

  SQuape E [motion] je nasledovník SQuape R [eloaded] a R [s], s určitými vplyvmi SQuape X [sen]. Pre SQuape E sú k dispozícii tri rôzne základne: Deck We (v balení), Deck Be a Deck De. Okrem inovatívneho plnenia a možnosti úplného uzatvorenia atomizéra ponúka SQuape E vylepšené póly na inštaláciu drôtu.

  164,95 €
 • 113,74 €
  Nové

  Prvý dripper vyrobený spoločnosťou StattQualm, ktorý je úplne kompatibilný so SQuape X [dream] a X [s].

  113,74 €
 • 114,95 €

  Kayfun V5 bol dizajnovaný pre vaperov nováčikov vo svete DIY atomizérov, ako aj pre pokročilých. Model Kayfun 5 má podobný dizajnový vzor ako jeho malý brat, ktorý kombinuje jednoduchosť, funkčnosť a vynikajúci výkon. Plne nastaviteľná regulácia luquidu Vám dáva kontrolu nad prietokom, ktorý je založený na tlaku.

  114,95 €
 • 99,95 €

  Kayfun Mini V3 kombinuje jednoduchosť, funkčnosť a výdrž v jednom malom kompaktnom tele. S 19 mm priemerom je elegantný a bude Vám dobre pasovať na každý Váš obľúbený MOD.Produkt na objednávku. Dodacia doba ca. 1 týždeň.

  99,95 €
  Len online – nedostupné v kamennej predajni
 • 131,99 €
  Nové

  Gorgon RDCA je pravdepodobne najprepracovanejší kapák súčastnosti. Obsahuje úplne všetko, čo si môžete od vyšperkovaného atomizéru očakávať. Skratka RDCA (Rebuildible Dripping Customisable Atomizer) sa dá jednoducho preložiť ako kapací atomizér s možnosťou prispôsobenia.

  131,99 €
 • 139,00 €
  Nové

  SmokerStore Taifun GT III je ďalší z luxusných atomizérov, ktorý vo Vašej zbierke nesmie chýbať. Osloví svojim luxusným prevedením, v podaní chuti a svojou univerzálnosťou. Viete ho použiť ako na decentné DL, tak aj na tuhšie MTL po vyvložkovaní prívodu vzduchu.

  139,00 €
Zobraziť 1 - 6 z 6 položiek