Aktuality

Kategórie

e-smoke vape shop

Vianočný punč v e-smoke vape shop

Nájdete nás na Námestí hraničiarov 2 (v zákrute) na prvom poschodí vedľa svadobného salónu Wedding Elegance. Pripravili sme pre vás väčší priestor pre pohodlnejšie nakupovanie, oddychovú zónu a iné novinky.

Priestor sa nachádza vedľa predajne Billa. Vedľa nás je stávková kancelária Fortuna, poisťovňa Uniqa, bývalá Požičkáreň a Textil House.

K dispozícii máte test pult, kde môžete zadarmo ochutnať jednotlivé náplne. DIY zónu s miešačkou a chill-out zónu na posedenie pri kávičke, alebo čaji zadarmo. Upravili sme aj otváraciu dobu a po novom sme k dispozícii od 9:00 hod. Obrázky nižšie...

V predajni je možná platba v hotovosti, alebo platobnou kartou.

Otváracia doba:

Po - Pi 9:00 - 19:00 hod.

So 9:00 - 15:00 hod.

Ne zatvorené

Počas vianočných sviatkov budeme mať normálne otvorené, okrem dní pracovného pokoja a nedele.

Počas dní pracovného pokoja a štátnych sviatkov SR zatvorené.

Kontakt:

Telefón: +421 2 4363 7622, 0902 410 474 (počas otváracích hodín, potom záznamník)

Mail: info@e-smoke.sk

MHD

električka 1, 3 (zastávka Jungmanova + 1 min. pešo)

Bus 83, 88, 92, 95, 192 (zastávka Námestie hraničiarov + 2 min. pešo)

Navigácia:

N 48° 7' 19.0014

E 17° 6' 50.1876

e-smoke vape shop si vyhradzuje právo na zmenu cien oproti e-shopu www.e-smoke.sk.

predajňa elektronických cigariet e-smoke vape shop Bratislavapredajňa elektronických cigariet e-smoke vape shop Bratislava

 .

Testovacie pulty

Neviete si vybrať medzi toľkými náplňami? Nechcete kupovať mačku vo vreci? Ako prvý na Slovensku sme pred niekoľkými rokmi umožnili našim zákazníkom ochutnať jednotlivé náplne. Teraz sme túto službu posunuli na vyššiu úroveň. Tak príďte k nám a ochutnajte jednotlivé príchute zadarmo a vyberte si tú svoju.
Na výber máte náplne Dekang, High VG, Joyetech, Liqua Elements, Liqua Mix, Aramax, Barly, Frutie a Ecoliquid. Ak by vás neoslovili, môžete ochutnať prémiové náplne od amerických výrobcov Cosmic Fog, Lost Fog, Liquid State a Five Pawns, alebo od francúzkeho výrobcu The FUU, od ktorého máme v ponuke rady Curiosités, Fuug Life a Vaporean. Z Veľkej Británie k nám prišli prémiové liquidy Dinner Lady. A ako prvý vám ponúkame prvé slovenské prémiové náplne Vapeliquids. Jedna z posledných noviniek sú prémiové liquidy od PJ Empire a Nasty Juice.

Najnovšie u nás môžete ochutnať aj určité arómy. Postupne ich pre vás miešame a stačí prísť s RDA-čkom, resp. RDTA-čkom a môžete ochutnávať. Každý mesiac pribúdajú nové a nové arómy.

Test pult v e-smoke vape shop
e-smoke vape shop

Chill-out zóna

Miesto, kde si môžete oddýchnuť, poprípade podeliť sa o svoje skúsenosti s ostatnými vapermi a popri tom si vychutnáte vynikajúcu kávu. K dispozícii máte aj 6x 2A nabíjačku pre váš mobiný telefón, alebo elektronickú cigaretu.

Chill-out zóna e-smoke vape shop

DIY station

Máme pre vás ďalšie prekvapenie. DIY station, kde si môžete vyčistiť tank v ultrazvukovej čističke, poprípade použiť miešačku na náplne, alebo len vymeniť vatu či špirálku.

DIY station e-smoke vape shop